На Волині роздягли студента і позбавили найціннішого Потерпілий на деякий час втратив свідомість

У Ковелі Волинської області близько четвертої години ночі група невстановлених осіб заподіяла тілесні ушкодження молодому чоловікові та заволоділа його мобільним телефоном марки "Айфон 4", гаманцем з кредитними картками на загальну суму 14 тис. грн, посвідченням водія, студентським квитком, грошима в сумі 200 гривень, двома срібними ланцюжками на руку та шию, срібним єгипетським хрестом. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Ковель.
За результатами досудового розслідування стало відомо, що потерпілий відпочивав у Ковелі в нічному клубі "Молоко", вживав алкогольні напої, спілкувався з незнайомими дівчатами, пригощав їх кавою та алкогольними коктейлями, танцював, час від часу виходив на вулицю, де палив цигарки.
Після зачинення розважального закладу він вийшов на вулицю. Що відбувалося далі, не пам’ятає. Пригадує, що опинився на території, де були розташовані гаражі чи торгівельні контейнери. Поряд з ним були молоді люди, які вимагали віддати їм мобільний телефон та гаманець з грошима. Оскільки чоловік відмовився це зробити, то невідомі почали його бити ногами у всі частини тіла та знімати з нього одяг. Потерпілий на деякий час втратив свідомість. Прийшовши до тями, побачив, що залишився лише у футболці та шкарпетках.
Поліція відкрила за даним фактом кримінальне провадження.
Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів
SHARE