У Московській області РФ знесуть храм Київського ПатріархатуРосійський суд постановив знести в Московській області храм Української Православної Церкви Київського Патріархату, - повідомляют ЗМІ
Про це на своїх сторінках у Facebook написали митрополит Адріан (Старина) і ієромонахСвятослав Скороход. За словами Скорохода, у понеділок 3 жовтня Московський обласний суд виніс рішення Апеляційним позовом.
"З третього жовтня 2016 р. вступає в силу остаточний вирок в знесенні нашого Свято-Троїцького храму в м. Ногінську Московської області задовільнивши позивача Адмiнicтрацiю Ногiнського району (а по сутi Московську Патрiархiю) та рішення першої судової інстанції Ногінського міського суду. Згідно постанови храм буде знесений в 4-місячний термін за наш рахунок", - написав він.
Він також повідомив, що напередодні засідання суду на адвокатаГорюнову Тетяну Федорівну був скоєн напад.
"Ввечорі повертаючись додому невідомі з машини почали по ній стріляти, опісля погрожуючи по-телефону розправою у випадку подальшої підтримки та захисту нашого храму в суді", - написав він. – Нажаль, все українське систематично підчищається і нищиться: сьогодні резонансне рішення по знесенню храму, до того закриття української бібліотеки та ліквідування єдиної централізованої української організації "Український Конгрес Росії".
Свято-Троїцький храм є парафією Богородської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
SHARE